SunTek fólie na okna

01.08.2017

SunTek fólie jsou ideální volbou pro příjemnější cestování a zvyšování komfortu při pobytu v automobilu. Instalací SunTek fólie na vlastních či firemních vozech nejen že zabráníte pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled. Při slunečných dnech fólie oddalují přehřívání interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort Vašeho cestování. SunTek fólie také zabraňují přímému přehřívání lidského organismu a následným zdravotním problémům. Fólie SunTek účinně chrání zařízení interiéru vozidla před vyblednutím. Některé typy fólií pak zamezují průhledu do zavazadlového prostoru osobních automobilů a dodávek, čímž mohou snížit riziko vykradení vozu. V nabídce jsou SunTek fólie s různým stupněm ztmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie.

SunTek

SunTek - Made in USA

Výrobcem fólií značky SunTek je americká společnost Commonwealth laminování & Coating, Inc (CLC). Všechny fólie SunTek se vyrábějí výhradně ve Spojených státech v našem prvotřídním zařízení v Martinsville, Virginie. Na tomto místě, jsme investovali v širokém rozsahu výroby a výrobních zařízení včetně přesného laminování a lakovacích strojů a speciální barvící linky na fólie. Náš technický tým inženýrů a chemiků vyvinul širokou škálu inovativních a proprietárních technologií, které jsou k dispozici výhradně pro SunTek zákazníky.

SunTek okenní fólie

Společnost CLC je dobře známá a uznávaná pro výrobu profesionální okenních fólií, průmyslových nátěrů, lepidel a laminátů. SunTek okenní fólie byly instalovány po celém světě v různých aplikacích ke snížení nákladů na energie, zvýšení pohodlí, zajištění soukromí a zvýšení bezpečnosti. Společnost CLC si vysloužila pozici jednoho z největších a nejmodernějších výrobců okenních fólií a autofólií.

Zavázala k dokonalosti

Společnost Ceiba s.r.o. je výhradním distributorem okenních fólií a autofólií značky SunTek a přebírá závazek poskytovat nejlepší kvylitu výrobků spolu s nejvyšším stupněm zákaznického servisu pro SunTek zákazníky. Náš tým je vždy připraven Vám pomoci s výběrem vhodného produktu, s instalačními metodami a s technickými otázkami.

SunTek pro nové pobočky Autofolie

Společnost Autofolie Praha s.r.o. Vám zajistí zaslání aktuálního ceníku a vzorníku SunTek fólie. Kontaktujte nás na tel: +420 608 929 919, e-mail: info@autofolie-praha.cz