Zvýšíme pohodlí Vašeho vozu

11.05.2015

Dnešní doba klade na člověka stále větší nároky z pohledu cestování. Oproti letům minulým trávíme v autě nepoměrně více času. Cestujeme, jak v rámci zaměstnání, tak i v rámci svého volného času. V autě netrávíme více času pouze z důvodů delších vzdáleností, ale čím dál více také díky dopravním zácpám, které jsou stále četnější.

Právě proto je výrobci automobilů kladen větší a větší důraz na pohodlí při cestování. My Vám můžeme pomoci komfort při cestování ještě zvýšit.

Horké letní dny jsou obecně velmi nepříjemně. Jsou o to nepříjemnější, pokud tento čas trávíte ve vozidle. V tomto případě není šance se vyhnout přímému slunečnímu svitu. I při použití klimatizace jsou přímé sluneční paprsky nepříjemné. Navíc, při použití klimatizace je vysoké riziko respiračních onemocnění a to i v létě při teplém počasí.

Máme pro Vás řešení. Při použití protisluneční fólie na auto se zamezí přímému prostupu slunečních paprsků. Tím se přirozeně sníží teplota ve voze a cestování se stane pohodlnějším. Sluneční svit Vás navíc přestane oslňovat a zvýší se tak Vaše bezpečnost při řízení. Protisluneční fólie jsou vybaveny účinnými UV filtry, takže nedochází k blednutí interiéru vozu.

Autofólie jsou dodávány v mnoha barevných odstínech a tmavostech, takže si vybere úplně každý. Hlavním kritériem pro výběr fólie je její životnost. V dnešní době se na trhu objevuje řada nekvalitní fólií. Jejich životnost je velmi krátká. Z tohoto důvodu doporučujeme vybrat si pro instalaci firmu, která se na instalaci autofólií specializuje a používá kvalitní fólie. Kvalitní instalace autofólií není jednoduchá a je nutné vybrat profesionální vyškolenou firmu. Pouze vyškolená firma s pověřením od dovozce disponuje homologovanými fólie.

Homologované fólie jsou nutné pro případnou kontrolu hlídkou policie, STK a při cestách do zahraničí, kde jsou autofolie velmi často kontrolovány. Firma, která nabízí homologované fólie Vám musí: nalepit homologační štítek na každé sklo opatřené fólií, vystavit typový list s uvedením rozsahu instalace a vystavit fakturu.

Při neodborné instalaci můžete přijít o body, neprojde Vám auto STK nebo dostanete vysokou pokutu v zahraničí. Při použití nekvalitních fólií se může stát, že: fólie začne velmi brzy ztrácet barvu, fólie se začne odlepovat, na fólii budou nečistoty nebo bublinky, fólie se velmi snadno poškrábe. Z těchto důvodů je skutečně nutné vybrat si firmu, která se věnuje tónování autoskel dlouhodobě.