Tónování autoskel Pardubice

Autofolie Praha s.r.o. doporučuje pro tónování autoskel pobočku Autofolie Pardubice.

 

Patříte mezi majitele automobilu v Pardubicích? Rádi byste na svém voze provedli částečné nebo kompletní tónování autoskel? Doporučujeme Vám tedy využít profesionální tónování autoskel na pobočce Autofolie Pardubice.

 

Tónování autoskel Pardubice Vám zajistí

  • Snížení teploty interiéru ve Vašem automobilu.
  • Ochranu pro Vás i Vaše děti před poletujícím sklem při případné autonehodě.
  • Ochranu posádky a interiéru vozu před škodlivým UV zářením.
  • Snížení rizika oslnění slunečním svitem.
  • Zlepšení požitku a většího soukromí při jízdě.
  • Zdokonalení vzhledu Vašeho vozu.

Tónování autoskel Pardubice

Profesionální tónování autoskel Pardubice

Tónování autoskel na pobočce Autofolie Pardubice je provedeno pomocí velice kvalitní homologované autofolie SunTek z USA.  Na tónování autoskel Pardubice, které je provedeno rychle, profesionálně a přitom levně, navíc získáte až 5 let záruky. Tónování autoskel na pobočce Pardubice je provedeno bez demontáže oken, a jelikož používají homologované fólie na auto, bude na každé tónované okno nalepen atest. Po dokončení tónování autoskel Vám bude vystaveno osvědčení o způsobilosti vozu pro pozemní komunikace.

 

Autofolie Pardubice

Hledáte-li tedy firmu v Pardubicích, která provede instalaci autofolie na Vašem voze, jsou k tomu autofolie Pardubice naprosto ideální. Autofolie Pardubice jsou Vám k dispozici 5 dní v týdnu, na adrese Palackého 248, Pardubice:, kde můžete využít služeb: tónování autoskel, bezpečnostní fólie, ochranné fólie, autoskla - servis, dovoz automobilů.

 

Další služby na pobočce Pardubice

Autoskla

Výměna autoskel na pobočce Pardubice již od roku 1995. V oboru autoskla jsme profesionálové. Za svojí prací si stojíme, a tudíž si také za ní ručíme. Pro naše zákazníky provedeme výměnu autoskel v případě pojistné události.

Celopolepy aut

Pokud chcete změnit barvu Vašeho vozu a nechcete utrácet zbytečně své těžce vydělané peníze za nový lak, navštivte naši pobočku autofolie Pardubice. Autofolie nejen chrání Váš lak na vozidle a tím mnohonásobně prodluží jeho životnost, ale také dá Vašemu vozu ojedinělý vzhled podle Vašeho přání.

3M autofolie

Jsme certifikované středisko 3M autofolie. Necháte-li si udělat instalaci autofolie, zaručujeme Vám 100% jistotu, že při náhodných kontrolách policie nebudete mít žádné potíže. Samozřejmě, že autofolie které instalujeme, jsou certifikovány pro pozemní komunikace ČR. Na provedenou práci dostanete doživotní záruku.

Bezpečnostní autofolie

Chcete se vozu cítit bezpečně? Přijďte si k nám nainstalovat bezpečností autofolie, které Vám zabezpečí, že Vaše autoskla budou téměř nerozbitná. Při autonehodě střepy skla neohrozí posádku, protože je autofolie zadrží. Bezpečností autofolie obsahují UV filtr, který mnohonásobně sníží teplotu ve Vašem vozidle.

 

Kontakt na tónování autoskel Pardubice

Pro dotazy nebo objednání služeb nás kontaktujte přes poptávkový formulář.

Adresa: Palackého třída 248
53002 Pardubice-Zelené Předměstí
Poptat: Zobrazit poptávkový formulářPoložky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.