Tónování autoskel Praha-východ

 

Společnost Ceiba s.r.o. je výhradním dodavatelem a autorizovaným montážním střediskem vysoce kvalitních tónovacích folií značky Suntek z USA.

Ceiba s.r.o.

Prodáváme okenní a bezpečnostní fólie, autofólie a UV fólie. Doplňkové a tuningové fólie. Instalujeme okenní a bezpečnostní fólie na objekty a automobily. Pomůcky a nářadí nejen pro aplikaci a odstranění fólií.

Tónování autoskel Praha-východ

Dodejte svému motorovému miláčkovi nový svěží vzhled a využijte nabídky kvalitního tónování autoskel na pobočce Praha-východ. Bez potřeby demontáže Vám na počkání instalují vysoce kvalitní tónovací fólie opravdoví odborníci v oboru tónování autoskel s dlouholetou praxí. Chtějte skutečnou kvalitu za skvělou cenu. Vyberte si z řady odstínů, které Vám pobočka Autofolie Praha-východ nabízí, a zvolte si to nejlepší zatmavení podle Vašeho přání a potřeb.

Autofolie - pobočka Praha-východ

Proč je tónování autoskel na pobočce Praha-východ tak výhodné? Folie instalované na sklech vozu ochrání nejen interiér Vašeho vozu, ale také Vaše zdraví. Tónování autoskel zadržuje až 99% škodlivých UV paprsků.

Tónování autoskel je vhodné nejen pro ty, co ve voze tráví většinu svého času, ale i pro běžné uživatele vozidel. Profesionální tónování autoskel kvalifikovanými pracovníky na pobočce autofolie Praha-východ Vám zajistí dlouholetou životnost a funkčnost instalovaných folií.

Tónování autoskel - pobočka autofolie Praha-východ

Adresa: Jana Opletala 1265
25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Telefon: Volejte zdarma 800 881 188
Poptat: Zobrazit poptávkový formulářPoložky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.